Безкоштовні консультації для людей, які тікають від війни в Україні, та їхніх близьких в Україні .

У стані війни фізичне і психічне здоров’я людини під загрозою.

В основному, потреби від психологічної консультації поділяються на 2 типи:

Короткотривалу роботу в період кризи (може тривати днями, тижнями) і тривалу роботу (після початкової кризи, коли психологічні проблеми глибші).  Своєчасна допомога знижує ризик довгострокових наслідків травми.

Організація “Кожа” пропонує безкоштовні консультації психолога (з перекладачем з української мови, якщо потрібно).  Сеанси онлайн та безкоштовні. Одна консультація триває близько 60 хвилин.  Перекладачі, як і психологи, поважають вимоги конфіденційності сеансів.

 Кому це потрібно?

 – Якщо ви не можете спати;

 – Якщо ви тривожні і напружені;

 – Якщо у вас є несподівані спалахи гніву, тривоги або смутку;

 – Якщо ви постійно думаєте про війну та своїх близьких;

 – Якщо ви дуже переживаєте за майбутнє;

 – Якщо ви відчуваєте себе розгубленим і невпевненим

 – Якщо вам потрібна порада, як пояснити вашій дитині важкі теми.

Як подати заявку на консультацію?

Скористайтеся чатом на цій платформі, щоб отримати консультацію психолога. Натисніть «Запит на консультацію» та заповніть коротку форму, яка ще відкриється. Поля ІМ’Я та ТЕЛЕФОН є обов’язковими для заповнення. Ви можете обрати мову консультації – українську, болгарську чи англійську. Консультації українською мовою в більшості випадків проводяться з перекладачем, оскільки україномовних терапевтів, з якими ми працюємо, небагато.

Якщо ви надаєте перевагу певній платформі, через яку можна зв’язатися з вами, напишіть це в полі про отримання додаткової інформації. (Viber, WhatsApp, Signal, Telegram, Messenger, Zoom, Teams). Після подачі заявки психолог зв’яжеться з вами протягом 24 годин.

Конфіденційність та обробка персональних даних 

Фонд “Шкіра– це платформа психологічного здоров’я”, що працює в повній конфіденційності з дотриманням вимог до психотерапевтичної роботи. Перекладачі, які консультують, заздалегідь проінструктовані та підписали заяву про конфіденційність.

Про фонд

“Шкіра – платформа психічного здоров’я” – неприбуткова громадська організація, метою якої є боротьба зі стигмою щодо психічного здоров’я та доступ до своєчасної кваліфікованої психіатричної допомоги. З моменту заснування у 2018 році фонд реалізував ряд проектів, серед яких будівництво першої м’якої кімнати в Болгарії, видання книжки, щоб допомогти дітям та їхнім батькам подолати втрату, а також безкоштовні консультації з кваліфікованими спеціалістами для людей, які постраждали від пандемії.

Оля Антонова, позната като Оля Малинова, е известна с много неща, но две се открояват - комедия и вино. Семейният бизнес на Оля е първият и най-голям производител на плодови вина в България - "Трастена". Заедно с Елисавета Белобрадова и Красимира Хаджииванова основават компанията за стендъп "Три жени на микрофона". Сред популяните спектакли на компанията са "Добрата, Лошата и Красимира" и моноспектакълът "Министър на щастието".
Olq 2
Имаме удоволствието да Ви поканим на еднодневна конференция, посветена на Обсесивно-компулсивното разстройство (ОКР). Събитието е както за хора с преживелищен опит и техните близки, така и за професионалисти, които биха желали да обогатят познанията си.  Фокусът на конференцията е върху напредъка в разбирането и менажирането на това сложно и хетерогенно психично състояние, а лектори, с които ще Ви срещнем, са специалисти с богат, дългогодишен международен опит. 
Обеивно компуливно разтрото (Facebook Cover) (1) tran
Регистрирана разпознаваемост, декларативна толерантност и обществена значимост на проблемите на психичното здраве, но и повече консервативност. Това отчита нова втора вълна на експериментално изследване на „Кожа“,
Как миcлим за пcихичното зраве
"Човек на годината" 2022 беше присъдена на добролците, активистите и организациите, подкрепили засегнатите от войната в Украйна. "Кожа" получи това признание за психичноздравната помощ, която предостави онлайн още в първите часове на бомбардировките, а по-късно и на терен в София.
317513814-883058982689688-4299891078554369143-n
Заключението е, че България изостава с десетилетия от очакванията за модерно държавно осигуряване на грижи за психичното здраве, продължава да демонстрира незачитане на психичното здраве на своите граждани, а подходът към цялостния проблем на психичното здраве и институционалните социални грижи в България следва радикално да се промени.
cpt-2022
Посещението ще се проведе межди 14 и 16 ноемрви 2022. Неговата основна част  е организирана около двудневна среща ( 15 и 16 ноември) с екипа на белгийското федерално правителство, отговарящ за реформата. В допълнение към тази инициатива, на 14 ноември ще се проведе  конференция, организирана под егидата на Чешката република (в момента държаща председателство на Съвета на ЕС), както и  посещение на местни служби за оказване на психичноздравна подкрепа. 
federal-parliament-palace-nation-brussels