Безкоштовні консультації для людей, які тікають від війни в Україні, та їхніх близьких в Україні .

У стані війни фізичне і психічне здоров’я людини під загрозою.

В основному, потреби від психологічної консультації поділяються на 2 типи:

Короткотривалу роботу в період кризи (може тривати днями, тижнями) і тривалу роботу (після початкової кризи, коли психологічні проблеми глибші).  Своєчасна допомога знижує ризик довгострокових наслідків травми.

Організація “Кожа” пропонує безкоштовні консультації психолога (з перекладачем з української мови, якщо потрібно).  Сеанси онлайн та безкоштовні. Одна консультація триває близько 60 хвилин.  Перекладачі, як і психологи, поважають вимоги конфіденційності сеансів.

 Кому це потрібно?

 – Якщо ви не можете спати;

 – Якщо ви тривожні і напружені;

 – Якщо у вас є несподівані спалахи гніву, тривоги або смутку;

 – Якщо ви постійно думаєте про війну та своїх близьких;

 – Якщо ви дуже переживаєте за майбутнє;

 – Якщо ви відчуваєте себе розгубленим і невпевненим

 – Якщо вам потрібна порада, як пояснити вашій дитині важкі теми.

Як подати заявку на консультацію?

Скористайтеся чатом на цій платформі, щоб отримати консультацію психолога. Натисніть «Запит на консультацію» та заповніть коротку форму, яка ще відкриється. Поля ІМ’Я та ТЕЛЕФОН є обов’язковими для заповнення. Ви можете обрати мову консультації – українську, болгарську чи англійську. Консультації українською мовою в більшості випадків проводяться з перекладачем, оскільки україномовних терапевтів, з якими ми працюємо, небагато.

Якщо ви надаєте перевагу певній платформі, через яку можна зв’язатися з вами, напишіть це в полі про отримання додаткової інформації. (Viber, WhatsApp, Signal, Telegram, Messenger, Zoom, Teams). Після подачі заявки психолог зв’яжеться з вами протягом 24 годин.

Конфіденційність та обробка персональних даних 

Фонд “Шкіра– це платформа психологічного здоров’я”, що працює в повній конфіденційності з дотриманням вимог до психотерапевтичної роботи. Перекладачі, які консультують, заздалегідь проінструктовані та підписали заяву про конфіденційність.

Про фонд

“Шкіра – платформа психічного здоров’я” – неприбуткова громадська організація, метою якої є боротьба зі стигмою щодо психічного здоров’я та доступ до своєчасної кваліфікованої психіатричної допомоги. З моменту заснування у 2018 році фонд реалізував ряд проектів, серед яких будівництво першої м’якої кімнати в Болгарії, видання книжки, щоб допомогти дітям та їхнім батькам подолати втрату, а також безкоштовні консультації з кваліфікованими спеціалістами для людей, які постраждали від пандемії.

И тази година имаме привилегията да подкрепим организацията на годишната конференция за Обсесивно-компулсивно разстройство (ОКР). Това издание на събитието ще Ви предложи богата и разнообразна програма, разпределена в два дни: 16 и 17 ноември.
Петя Кокудева (1982) е детска писателка и пътешественичка. Автор е на осем книги за деца и на две с документални истории от света. Често се среща с хлапета, за да ги сприятелява с литературата.
Не без малка доза гордост приветстваме Мария Ганева в екипа на “Кожа – платформа за психично здраве”. В следващите 6 месеца Мария ще се занимвава със съдържанието на сайта и социалните медии, както и с комуникацията с нашите приятели и партньори. Можете да се свържете с Мария на maria@koja-bg.org
Психично здраве Европа* стартира новата лидерска програма за младежи от Европа на възраст 18-25 години. Програмата предлага възможност да се гарантира, че гласовете на младите хора са в основата на движението за психично здраве. Ние от фондация Кожа - платформа за психично здраве се надяваме, че България ще има свой представител!
Конференцията, посветена на Обсесивно-компулсивното разстройство (ОКР) и свързаните с него растройтва, която се проведе в края на 2023 г., представи петима лектори с различен с различна експертиза. В този материал ще намерите както кратки описания на техните презентациите, така и видеозаписите от конференцията. Ще намерите и личните истории на хора, живеещи с ОКР, с което се надяваме, че ще видите това разстойство през неговия ежедневен човешки облик.